Kuźnia talentów

Jeśli interesuje Cię, jak wygląda proces sprzedaży, jak tworzy się kampanie reklamowe wiodących marek, jak skutecznie dotrzeć z przekazem do konsumenta, lub jak działa reklama zewnętrzna i digitalowa – trafiłeś we właściwe miejsce!

"Kuźnia talentów Cityboard Media" to program adresowany do studentów i absolwentów, który pozwala poznać tajniki planowania, realizacji, sprzedaży kampanii outdoorowych i digitalowych. W ramach programu szukamy osób, które chcą zdobyć wiedzę i doświadczenie wynikające z pracy w branży reklamowej.

KOGO SZUKAMY?

"Kuźnia talentów Cityboard Media" skierowana jest do osób zainteresowanych pracą w mediach, planowaniem i realizacją kampanii reklamowych. Szukamy osób kończących w tym roku studia, a także tych które studia już ukończyły. Poszukujemy ludzi otwartych, ambitnych, kreatywnych, lubiących pracować w zespole i zorientowanych na sukces. Stawiamy na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności przez młodych ludzi. Zwracamy uwagę na aktywność studencką, podejmowane działania i chęć rozwoju. Kierunek studiów ma mniejsze znaczenie. Po 3-miesięcznym okresie próbnym wymagamy założenia działalności gospodarczej.

Każdego roku w maju ogłaszany jest nabór do Kuźni. W czerwcu zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne, a od początku lipca wybrane osoby rozpoczynają płatne staże.

CO OFERUJEMY?

ZADANIA DO REALIZACJI

 

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
merkuriusz orig

Pierwszy krzyk

Choć towarzyszy nam złudzenie, że reklama jest domeną współczesności, to jej historia sięga czasów starożytnych. Jak zdradza każdy podręcznik opisujący historię reklamy, sam termin pochodzi od łacińskiego „clamo”, co oznacza krzyczeć, przywoływać.

  • 07.11.2015