Kuźnia talentów

Jeśli interesuje Cię, jak wygląda proces sprzedaży, jak tworzy się kampanie reklamowe wiodących marek, jak skutecznie dotrzeć z przekazem do konsumenta, lub jak działa reklama zewnętrzna i digitalowa – trafiłeś we właściwe miejsce!

"Kuźnia talentów Cityboard Media" to program adresowany do studentów i absolwentów, który pozwala poznać tajniki planowania, realizacji, sprzedaży kampanii outdoorowych i digitalowych. W ramach programu szukamy osób, które chcą zdobyć wiedzę i doświadczenie wynikające z pracy w branży reklamowej.

KOGO SZUKAMY?

"Kuźnia talentów Cityboard Media" skierowana jest do osób zainteresowanych pracą w mediach, planowaniem i realizacją kampanii reklamowych. Szukamy osób kończących w tym roku studia, a także tych które studia już ukończyły. Poszukujemy ludzi otwartych, ambitnych, kreatywnych, lubiących pracować w zespole i zorientowanych na sukces. Stawiamy na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności przez młodych ludzi. Zwracamy uwagę na aktywność studencką, podejmowane działania i chęć rozwoju. Kierunek studiów ma mniejsze znaczenie. Po 3-miesięcznym okresie próbnym wymagamy założenia działalności gospodarczej.

Każdego roku w maju ogłaszany jest nabór do Kuźni. W czerwcu zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne, a od początku lipca wybrane osoby rozpoczynają płatne staże.

CO OFERUJEMY?

ZADANIA DO REALIZACJI

 

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
Badanie - kampania Asteroid

W lipcu i sierpniu 1998 roku agencja reklamy zewnętrznej Cityboard Media przeprowadziła eksperyment badawczy - kampanię Asteroid. Eksperyment miał na celu udowodnienie, że możliwe jest wykreowanie marki za pomocą samej tylko reklamy zewnętrznej, bez wsparcia innych mediów.

Medium wykorzystywanym w kampanii były cityboardy, nośniki o formacie 6 x 3 m2, wolnostojące, oświetlone, usytuowane prostopadle do kierunku ruchu.

  • 18.10.2012