O Nas

Instytut Cityboard Media to projekt, który ma na celu popularyzację wiedzy z zakresu marketingu, digitalu i reklamy zewnętrznej. Główny obszar aktywności Instytutu to działania edukacyjne, takie jak organizacja seminariów, konferencji, warsztatów, współpraca ze środowiskami akademickimi, a także programy stażowe.

W każdym roku Instytut organizuje seminaria w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Uczestniczą w nich klienci Cityboard Media. Jako prelegenci zapraszani są wybitni specjaliści z zakresu marketingu, reklamy, psychologii i digitalu (między innymi Paweł Tkaczyk, prof. Andrzej Falkowski, czy prof. Alicja Grochowska). Dzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami seminariów. Instytut jest też stałym gościem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich przedsiębiorstw w Katowicach. W panelach eksperckich i warsztatach corocznie uczestniczy kilkaset osób.

We współpracy z Uniwersytetem SWPS w Warszawie realizowane są projekty edukacyjne i stażowe. W ich ramach eksperci z Cityboard Media prowadzą na uczelni zajęcia z komunikacji marketingowej i zapraszają studentów na wizyty studyjne do firmy. Od lat Instytut realizuje skierowany do młodych ludzi, program stażowy „Kuźnia talentów Cityboard Media”. Pozwala on na zdobycie doświadczenia i jest szansą wejścia na rynek pracy i karierę w mediach.

Instytut realizuje misję Cityboard Media, czyli firmy dla której priorytetem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych. Firma tworzy strategie marketingowe, kreuje marki, buduje nowoczesne strony www, obsługuje media społecznościowe i realizuje kampanie reklamowe w internecie. Sieć outdoorowa firmy, to kilka tysięcy nośników w ponad 60 miastach w całym kraju. Na tablicach reklamowych Cityboard Media rocznie pojawia się kilka tysięcy kampanii.


			Współpraca z USWPS

Współpraca z USWPS

Cityboard Media we współpracy ze Uniwersytetem SWPS realizuje projekt - studia podyplomowe „Psychologia w marketingu i reklamie – skuteczność w działaniu".


			Kuźnia talentów

Kuźnia talentów

Jeśli interesuje Cię, jak wygląda proces sprzedaży, jak tworzy się kampanie reklamowe wiodących marek, jak skutecznie dotrzeć z przekazem do konsumenta, lub jak działa reklama zewnętrzna i digitalowa – trafiłeś we właściwe miejsce!

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
merkuriusz orig

Pierwszy krzyk

Choć towarzyszy nam złudzenie, że reklama jest domeną współczesności, to jej historia sięga czasów starożytnych. Jak zdradza każdy podręcznik opisujący historię reklamy, sam termin pochodzi od łacińskiego „clamo”, co oznacza krzyczeć, przywoływać.

  • 07.11.2015