O Nas

Instytut Cityboard Media to projekt, który ma na celu popularyzację wiedzy z zakresu marketingu, digitalu i reklamy zewnętrznej. Główny obszar aktywności Instytutu to działania edukacyjne, takie jak organizacja seminariów, konferencji, warsztatów, współpraca ze środowiskami akademickimi, a także programy stażowe.

W każdym roku Instytut organizuje seminaria w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Uczestniczą w nich klienci Cityboard Media. Jako prelegenci zapraszani są wybitni specjaliści z zakresu marketingu, reklamy, psychologii i digitalu (między innymi Paweł Tkaczyk, prof. Andrzej Falkowski, czy prof. Alicja Grochowska). Dzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami seminariów. Instytut jest też stałym gościem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich przedsiębiorstw w Katowicach. W panelach eksperckich i warsztatach corocznie uczestniczy kilkaset osób.

We współpracy z Uniwersytetem SWPS w Warszawie realizowane są projekty edukacyjne i stażowe. W ich ramach eksperci z Cityboard Media prowadzą na uczelni zajęcia z komunikacji marketingowej i zapraszają studentów na wizyty studyjne do firmy. Od lat Instytut realizuje skierowany do młodych ludzi, program stażowy „Kuźnia talentów Cityboard Media”. Pozwala on na zdobycie doświadczenia i jest szansą wejścia na rynek pracy i karierę w mediach.

Instytut realizuje misję Cityboard Media, czyli firmy dla której priorytetem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych. Firma tworzy strategie marketingowe, kreuje marki, buduje nowoczesne strony www, obsługuje media społecznościowe i realizuje kampanie reklamowe w internecie. Sieć outdoorowa firmy, to kilka tysięcy nośników w ponad 60 miastach w całym kraju. Na tablicach reklamowych Cityboard Media rocznie pojawia się kilka tysięcy kampanii.


			Współpraca z USWPS

Współpraca z USWPS

Cityboard Media we współpracy ze Uniwersytetem SWPS realizuje projekt - studia podyplomowe „Psychologia w marketingu i reklamie – skuteczność w działaniu".


			Kuźnia talentów

Kuźnia talentów

Jeśli interesuje Cię, jak wygląda proces sprzedaży, jak tworzy się kampanie reklamowe wiodących marek, jak skutecznie dotrzeć z przekazem do konsumenta, lub jak działa reklama zewnętrzna i digitalowa – trafiłeś we właściwe miejsce!

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
Badanie - kampania Asteroid

W lipcu i sierpniu 1998 roku agencja reklamy zewnętrznej Cityboard Media przeprowadziła eksperyment badawczy - kampanię Asteroid. Eksperyment miał na celu udowodnienie, że możliwe jest wykreowanie marki za pomocą samej tylko reklamy zewnętrznej, bez wsparcia innych mediów.

Medium wykorzystywanym w kampanii były cityboardy, nośniki o formacie 6 x 3 m2, wolnostojące, oświetlone, usytuowane prostopadle do kierunku ruchu.

  • 18.10.2012