Ruszyły zapisy na VIII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Już 17 października w Katowicach odbędzie się VIII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W jego ramach Instytut Cityboard Media poprowadzi panel ekspercki pt. „Marketing przyszłości: synergia mediów”.

Kongres, podobnie jak w latach poprzednich, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Panel będzie skierowany do właścicieli małych i średnich firm, którzy szukają sposobów na prowadzenie efektywnych kampanii reklamowych. W trakcie prezentacji eksperci Instytutu i zaproszeni goście pokażą przykłady firm, które przy niewielkich nakładach finansowych zrealizowały skuteczne kampanie reklamowe używając nowoczesnych i tradycyjnych mediów. Panel pt. „Marketing przyszłości: synergia mediów” skupi się na trzech obszarach tematycznych:

Każdy z występujących specjalistów będzie miał 30 minut na rozwinięcie tematu. Ekspertami będą:

Panel Instytutu zaplanowany jest na czwartek 18 października 2018. Początek o godzinie 9:30. Rejestracja: 8. Europejski Kongres MSP

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
merkuriusz orig

Pierwszy krzyk

Choć towarzyszy nam złudzenie, że reklama jest domeną współczesności, to jej historia sięga czasów starożytnych. Jak zdradza każdy podręcznik opisujący historię reklamy, sam termin pochodzi od łacińskiego „clamo”, co oznacza krzyczeć, przywoływać.

  • 07.11.2015