Ruszyły zapisy na VIII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Już 17 października w Katowicach odbędzie się VIII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W jego ramach Instytut Cityboard Media poprowadzi panel ekspercki pt. „Marketing przyszłości: synergia mediów”.

Kongres, podobnie jak w latach poprzednich, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Panel będzie skierowany do właścicieli małych i średnich firm, którzy szukają sposobów na prowadzenie efektywnych kampanii reklamowych. W trakcie prezentacji eksperci Instytutu i zaproszeni goście pokażą przykłady firm, które przy niewielkich nakładach finansowych zrealizowały skuteczne kampanie reklamowe używając nowoczesnych i tradycyjnych mediów. Panel pt. „Marketing przyszłości: synergia mediów” skupi się na trzech obszarach tematycznych:

Każdy z występujących specjalistów będzie miał 30 minut na rozwinięcie tematu. Ekspertami będą:

Panel Instytutu zaplanowany jest na czwartek 18 października 2018. Początek o godzinie 9:30. Rejestracja: 8. Europejski Kongres MSP

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
Badanie - kampania Asteroid

W lipcu i sierpniu 1998 roku agencja reklamy zewnętrznej Cityboard Media przeprowadziła eksperyment badawczy - kampanię Asteroid. Eksperyment miał na celu udowodnienie, że możliwe jest wykreowanie marki za pomocą samej tylko reklamy zewnętrznej, bez wsparcia innych mediów.

Medium wykorzystywanym w kampanii były cityboardy, nośniki o formacie 6 x 3 m2, wolnostojące, oświetlone, usytuowane prostopadle do kierunku ruchu.

  • 18.10.2012