Praktyczny digital - seminarium w Gdańsku

Seminarium Instytutu Cityboard Media zawitało do Gdańska. Na gości czekało trzech prelegentów: Joanna Stan, Marcin Wojda i Maciej Bednarczyk, którzy wyjaśniali, jak wykorzystać w swojej firmie "Digital marketing w praktyce".

- Synergia mediów, to przyszłość w komunikacji marketingowej. Każda firma, która będzie potrafiła odpowiednio dobierać media do swoje komunikacji osiągnie przewagę nad konkurencją – mówił w trakcie swojego wystąpienia Marcin Wojda, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media. Zwracał on także uwagę na fakt, że reklama outdoorowa bardzo dobrze współgra z reklamą internetową i że warto łączyć te dwa media realizując kampanię. Maciej Bednarczyk przekonywał uczestników, aby swoje biznesy tworzyli w oparciu o strategię marketingową. – Ludzie, którzy mają jasno sprecyzowane cele, odnoszą sukcesy, ponieważ wiedzą dokąd zmierzają. Dobrze jest mieć jasno określony cel biznesowy – mówił Maciej. O bardziej praktycznych sprawach mówiła Joanna Stan, która podpowiadała jak działa Google i jak zaprojektować kampanie AdWords.

W seminarium udział wzięło ponad 30 przedsiębiorców z Trójmiasta. Kolejna odsłona Instytutu Cityboard Media już jesienią w Katowicach. Prezentacje prelegentów dostępne są na stronie: Cityboard.pl

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
merkuriusz orig

Pierwszy krzyk

Choć towarzyszy nam złudzenie, że reklama jest domeną współczesności, to jej historia sięga czasów starożytnych. Jak zdradza każdy podręcznik opisujący historię reklamy, sam termin pochodzi od łacińskiego „clamo”, co oznacza krzyczeć, przywoływać.

  • 07.11.2015