Digital marketing w praktyce - seminarium w Gdańsku

Już 22 maja w Gdańsku kolejna odsłona Instytutu Cityboard Media. Tym razem eksperci naszej firmy opowiedzą jak wykorzystać narzędzia digitalowe do prowadzenia biznesu.

"Digital marketing w praktyce" - pod takim hasłem będzie przebiegało gdańskie seminarium. Wystąpi na nim trzech ekspertów: Marcin Wojda, Joanna Stan i Maciej Bednarczyk. - Staramy się zawsze przygotowywać takie treści, które będą użyteczne dla uczestników i pomogą im prowadzić własny biznes. Stawiamy na synergię mediów i wykorzystywanie potencjału nowoczesnej komunikacji - mówi Marcin Wojda, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media. Marcin będzie w swoim wystąpieniu mówił właśnie o synergii mediów. Maciej Bednarczyk, który zajmuje się digitalem w Cityboard Media, przygotował prezentację o cross mediowych strategiach komunikacji marketingowej. Wyjaśni, między innymi, jak narzędzia digitalowe zwiększają sprzedaż, czy jak wygląda lejek sprzedażowy w obszarze OOH oraz digital marketingu. Trzecim prelegentem będzie Joanna Stan, która jest specjalistką z zakresu kampanii AdWords i pozycjonowania. "Możliwości systemu reklamowego Google AdWords" - tak zatytułowane jest jej wystąpienie, z którego uczestnicy dowiedzą się: jak zdobyć klientów w internecie, co potrzebujemy do uruchomienia kampanii oraz jak mierzyć skuteczność kampanii.

Spotkanie poprowadzi Wiktor Balcer. Początek seminarium o godzinie 10:00 w hotelu Best Western Plus Hotel Arkon Park w Gdańsku.

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
merkuriusz orig

Pierwszy krzyk

Choć towarzyszy nam złudzenie, że reklama jest domeną współczesności, to jej historia sięga czasów starożytnych. Jak zdradza każdy podręcznik opisujący historię reklamy, sam termin pochodzi od łacińskiego „clamo”, co oznacza krzyczeć, przywoływać.

  • 07.11.2015