Digital marketing w praktyce - seminarium w Gdańsku

Już 22 maja w Gdańsku kolejna odsłona Instytutu Cityboard Media. Tym razem eksperci naszej firmy opowiedzą jak wykorzystać narzędzia digitalowe do prowadzenia biznesu.

"Digital marketing w praktyce" - pod takim hasłem będzie przebiegało gdańskie seminarium. Wystąpi na nim trzech ekspertów: Marcin Wojda, Joanna Stan i Maciej Bednarczyk. - Staramy się zawsze przygotowywać takie treści, które będą użyteczne dla uczestników i pomogą im prowadzić własny biznes. Stawiamy na synergię mediów i wykorzystywanie potencjału nowoczesnej komunikacji - mówi Marcin Wojda, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media. Marcin będzie w swoim wystąpieniu mówił właśnie o synergii mediów. Maciej Bednarczyk, który zajmuje się digitalem w Cityboard Media, przygotował prezentację o cross mediowych strategiach komunikacji marketingowej. Wyjaśni, między innymi, jak narzędzia digitalowe zwiększają sprzedaż, czy jak wygląda lejek sprzedażowy w obszarze OOH oraz digital marketingu. Trzecim prelegentem będzie Joanna Stan, która jest specjalistką z zakresu kampanii AdWords i pozycjonowania. "Możliwości systemu reklamowego Google AdWords" - tak zatytułowane jest jej wystąpienie, z którego uczestnicy dowiedzą się: jak zdobyć klientów w internecie, co potrzebujemy do uruchomienia kampanii oraz jak mierzyć skuteczność kampanii.

Spotkanie poprowadzi Wiktor Balcer. Początek seminarium o godzinie 10:00 w hotelu Best Western Plus Hotel Arkon Park w Gdańsku.

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
Badanie - kampania Asteroid

W lipcu i sierpniu 1998 roku agencja reklamy zewnętrznej Cityboard Media przeprowadziła eksperyment badawczy - kampanię Asteroid. Eksperyment miał na celu udowodnienie, że możliwe jest wykreowanie marki za pomocą samej tylko reklamy zewnętrznej, bez wsparcia innych mediów.

Medium wykorzystywanym w kampanii były cityboardy, nośniki o formacie 6 x 3 m2, wolnostojące, oświetlone, usytuowane prostopadle do kierunku ruchu.

  • 18.10.2012