Aktualności

Przyszłość reklamy tkwi w digitalu

„Marketing przyszłości: synergia mediów” – pod takim hasłem przebiegał panel ekspercki Instytutu Cityboard Media zorganizowany w ramach VIII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

Praktyczny digital - seminarium w Gdańsku

Seminarium Instytutu Cityboard Media zawitało do Gdańska. Na gości czekało trzech prelegentów: Joanna Stan, Marcin Wojda i Maciej Bednarczyk, którzy wyjaśniali, jak wykorzystać w swojej firmie "Digital marketing w praktyce".


			Cityboard Media, Kuźnia Talentów, 2018

Kuźnia Talentów Cityboard Media 2018

Ruszyła czwarta edycja „Kuźni talentów Cityboard Media”. W ramach programu szukamy ludzi kończących studia, którzy dołączą do Działu Sprzedaży. Każdy, kto przez 3 miesiące okresu próbnego sprawdzi się na stanowisku Konsultanta może liczyć na dołączenie do naszej firmy.


			Instytut Cityboard Media w Krakowie

Digital marketing w praktyce

„Digital marketing w praktyce” – pod takim hasłem przebiegało wyjazdowe seminarium Instytutu Cityboard Media, zorganizowane 13 marca 2018 w Krakowie.


			Internet a marketing

Internet a marketing

„Internet w sprzedaży i marketingu” – to tytuł panelu, który Instytut Cityboard Media zorganizował w ramach VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Kongres, to miejsce gdzie corocznie swój panel ma Instytut.


			Opłaca się być kreatywnym

Opłaca się być kreatywnym

Poznań był kolejnym miastem, do którego zawitał Instytut Cityboard Media. Tym razem Barbara Kiliańska z Uniwersytetu Wrocławskiego i Marcin Wojda z Cityboard Media mówi o tym dlaczego opłaca się być kreatywnym.


			Instytut Cityboard Media w Poznaniu

Instytut Cityboard Media w Poznaniu

Już 26 września 2017 roku w Poznaniu, odbędzie się kolejne seminarium Instytutu Cityboard Media. Seminarium będzie przebiegało pod hasłem: Projektowanie w reklamie - od teorii barw do psychologii kolorów.

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
Badanie - kampania Asteroid

W lipcu i sierpniu 1998 roku agencja reklamy zewnętrznej Cityboard Media przeprowadziła eksperyment badawczy - kampanię Asteroid. Eksperyment miał na celu udowodnienie, że możliwe jest wykreowanie marki za pomocą samej tylko reklamy zewnętrznej, bez wsparcia innych mediów.

Medium wykorzystywanym w kampanii były cityboardy, nośniki o formacie 6 x 3 m2, wolnostojące, oświetlone, usytuowane prostopadle do kierunku ruchu.

  • 18.10.2012