Aktualności

9. Kongres MSP w Katowicach

Eksperci Instytutu Cityboard Media pojawią się na 9. Kongresie MSP w Katowicach. Tytuł tegorocznego panelu brzmi „Nowoczesny marketing - content i emocje”.

Narzędzia nowoczesnego marketingu

Nowoczesny marketing powinien korzystać z narzędzi takich jak geotargetowanie, influencerzy czy generatory leadów. Inaczej firma traci potencjalnych klientów i realne zyski. Jak stosować te narzędzia w praktyce? Wyjaśniali to eksperci na gdańskim Instytucie Cityboard Media.

Przyszłość reklamy tkwi w digitalu

„Marketing przyszłości: synergia mediów” – pod takim hasłem przebiegał panel ekspercki Instytutu Cityboard Media zorganizowany w ramach VIII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

Praktyczny digital - seminarium w Gdańsku

Seminarium Instytutu Cityboard Media zawitało do Gdańska. Na gości czekało trzech prelegentów: Joanna Stan, Marcin Wojda i Maciej Bednarczyk, którzy wyjaśniali, jak wykorzystać w swojej firmie "Digital marketing w praktyce".


			Cityboard Media, Kuźnia Talentów, 2018

Kuźnia Talentów Cityboard Media 2018

Ruszyła czwarta edycja „Kuźni talentów Cityboard Media”. W ramach programu szukamy ludzi kończących studia, którzy dołączą do Działu Sprzedaży. Każdy, kto przez 3 miesiące okresu próbnego sprawdzi się na stanowisku Konsultanta może liczyć na dołączenie do naszej firmy.


			Instytut Cityboard Media w Krakowie

Digital marketing w praktyce

„Digital marketing w praktyce” – pod takim hasłem przebiegało wyjazdowe seminarium Instytutu Cityboard Media, zorganizowane 13 marca 2018 w Krakowie.

Artykuł miesiąca

twój outdoor

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z kampanią reklamową.

  • 08.11.2015
merkuriusz orig

Pierwszy krzyk

Choć towarzyszy nam złudzenie, że reklama jest domeną współczesności, to jej historia sięga czasów starożytnych. Jak zdradza każdy podręcznik opisujący historię reklamy, sam termin pochodzi od łacińskiego „clamo”, co oznacza krzyczeć, przywoływać.

  • 07.11.2015